Energia Kozłów - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Czaple Wielkie - Sparta Skrzeszowice 4:6
  • KS Wróżenice - Orzeł Iwanowice 1:5
  • Spartak Wielkanoc - Gołcza - Spartak Charsznica 2:1
  • Wierzbowianka Wierzbno - Jaxa Jaksice 20:1
  • Trątnowianka Trątnowice - Płomień Kościelec 4:1
  • Agricola Klimontów - Energia Kozłów 0:0
  • Strażak Przybysławice - Pogoń Wronin 3:5

Brak aktywnych ankiet.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

z Michałem Czucha

1. Jesteś piłkarzem Energi już drugi sezon powiedz jak układa się twoja współpraca z kolegami z boiska?

Michał:
Tak gram już drugi sezon, gra mi się bardzo dobrze dużo trenuję i to przynosi efekty. Na początku grałem w obronie ale trener powiedział mi że zagram druga rundę w środku pomocy. Trochę się zdziwiłem ale pomyślałem że jeśli trener tak mówi to będzie dobrze i tak też było. Strzeliłem 5 bramek i zapewniłem sobie miejsce w środku pomocy, a z kolegami gra mi się bardzo dobrze.

2.
Jak wyglądały wasze przygotowanie do rundy jesienniej? Trener Pęczkowski lubi chyba intensywne treningi?

Michał:
Tak było bardzo intensywnie ale myślę że to wyjdzie nam na dobre, a trener układa treningi tak żeby wszystko dobrze było zorganizowane i każda formacja wykonywała należycie swoje zadania.

3.  W waszym zespole jest wielu niedoświadczonych zawodników, którzy nigdy nie mieli kontaktu z piłką na jakimkolwiek ligowym poziomie jak sobie radzicie z tą sytuacją?

Michał: Cóż wiem że tak jest ale myślę że treningi pomogą i z czasem będzie bardzo dobrze. A nasza drużyna osiągnie wreszcie odpowiedni poziom.

4. Twój najlepszy i najgorszy mecz w dotychczasowej karierze?

Michał: Myślę że najgorzej było z Iskrą Pałecznica, był to mój pierwszy mecz i więcej w mojej grze było futbolu siłowego niż technicznego, natomiast najlepszy to chyba ten z Cobrą Wężerów tam grało mi się świetnie strzeliłem kolejna bramkę i wszystko mi wychodziło.

5. Teraz kilka słów o trenerze Pęczkowski wiem że zawodnicy odnoszą się do niego z wielkim szacunkiem czy jest dla was prawdziwym autorytetem?

Michał: Tak Trener jest świetny! Dużo z nim rozmawiam, zawodnicy go lubią a dla mnie jest prawdziwym autorytetem.

6. Czy któryś z zawodników Energi ma szanse na zrobienie kariery na miarę tej trenera Pęczkowskiego? Może ty?

Michał: Tego nie wiem, ale myślę że każdy ma szansę. A ja? Cóż chciałbym osiągnąć tyle ile on. Myślę że trzeba ciężko trenować i wszystko samo przyjdzie.

7. Przed wami nowy sezon na co w nim liczysz? Jakie stawiasz sobie cele?

Michał: Chciałbym żeby nasza drużyna pokazała na co ją stać a wiem że stać ją na wiele. Ja chcę pokazać się z jak z najlepszej strony i zagrać na miarę oczekiwań trenera! A wiem że coach pokłada we mnie duże nadzieje.

8. Twoje najmocniejsze i najsłabsze strony jako piłkarza ??

Michał: Myślę, że jestem za bardzo nerwowy ale staram się nad tym pracować. A najmocniejsze? Cóż chyba to że jestem bardzo dobrze przygotowany fizycznie i jak sam to mówisz mam żelazne płuca. Z techniką też jest dobrze, myślę że jeszcze trochę treningów i wszystko będzie na odpowiednim poziomie.

9. Michał dzięki za wywiad i życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Michał: Również dziękuję za wywiad, ale za powodzenie już nie jestem zbyt przesądny!

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Energia Kozłów vs Northstar Miechów
Ładowanie...

Agricola KlimontówEnergia Kozłów
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
2012-06-02, 17:00:00
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Olimpia Czaple Wielkie 4:6 Sparta Skrzeszowice
KS Wróżenice 1:5 Orzeł Iwanowice
Spartak Wielkanoc - Gołcza 2:1 Spartak Charsznica
Wierzbowianka Wierzbno 20:1 Jaxa Jaksice
Trątnowianka Trątnowice 4:1 Płomień Kościelec
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
Strażak Przybysławice 3:5 Pogoń Wronin

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Zczuba.tv