Energia Kozłów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Czaple Wielkie - Sparta Skrzeszowice 4:6
  • KS Wróżenice - Orzeł Iwanowice 1:5
  • Spartak Wielkanoc - Gołcza - Spartak Charsznica 2:1
  • Wierzbowianka Wierzbno - Jaxa Jaksice 20:1
  • Trątnowianka Trątnowice - Płomień Kościelec 4:1
  • Agricola Klimontów - Energia Kozłów 0:0
  • Strażak Przybysławice - Pogoń Wronin 3:5
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 27
ogółem: 374 668

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Energia Kozłów
1:3
herb KS Wróżenice
Energia Kozłów   KS Wróżenice

2011-09-04, 17:00

Czas spotkania: 90 min.


herb Energia Kozłów Informacje o kadrze Energia Kozłów

1. Miś Adrian   
2. Lesiewicz Dawid   
3. Czucha Michał kapitan   
4. Sobolewski Michał   
5. Parszewski Mateusz   
6. Szych Dawid  (1 asysta) ??ta kartka   
7. Pałyga Mateusz ??ta kartka  zmiana 75" Makowski Marcin   
8. Czekaj Łukasz   
9. Kulgawczuk Piotr  zmiana 45" Mnich Dominik ??ta kartka   
10. Górnikowski Piotr bramka   
11. Dunal Paweł   

herb Energia Kozłów Prezentacja graficzna składu drużyny Energia Kozłów


Lesiewicz Dawid
Czucha Michał
Sobolewski Michał
Dunal Paweł
Górnikowski Piotr
zmiana
Pałyga Mateusz
Makowski Marcin
Parszewski Mateusz
Szych Dawid
Czekaj Łukasz
zmiana
Kulgawczuk Piotr
Mnich Dominik
Miś Adrian

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

Energia Kozłów vs Northstar Miechów
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Agricola KlimontówEnergia Kozłów
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
2012-06-02, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Olimpia Czaple Wielkie 4:6 Sparta Skrzeszowice
KS Wróżenice 1:5 Orzeł Iwanowice
Spartak Wielkanoc - Gołcza 2:1 Spartak Charsznica
Wierzbowianka Wierzbno 20:1 Jaxa Jaksice
Trątnowianka Trątnowice 4:1 Płomień Kościelec
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
Strażak Przybysławice 3:5 Pogoń Wronin

Kalendarium

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

Zczuba.tv