Energia Kozłów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Czaple Wielkie - Sparta Skrzeszowice 4:6
  • KS Wróżenice - Orzeł Iwanowice 1:5
  • Spartak Wielkanoc - Gołcza - Spartak Charsznica 2:1
  • Wierzbowianka Wierzbno - Jaxa Jaksice 20:1
  • Trątnowianka Trątnowice - Płomień Kościelec 4:1
  • Agricola Klimontów - Energia Kozłów 0:0
  • Strażak Przybysławice - Pogoń Wronin 3:5
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 181
ogółem: 354 130

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Energia Kozłów
1:0
herb Spartak Wielkanoc-Gołcza
Energia Kozłów   Spartak Wielkanoc-Gołcza

2012-03-31, 15:00

Czas spotkania: 90 min.


herb Energia Kozłów Informacje o kadrze Energia Kozłów

1. Wróblewski Wojciech   
2. Wróblewski Grzegorz   
3. Czucha Michał kapitan   
4. Parszewski Mateusz   
5. Sobolewski Michał ??ta kartka   
6. Makowski Marcin   
7. Pałyga Mateusz   
8. Czekaj Łukasz  zmiana 80" Dunal Paweł   
9. Szych Dawid   
10. Stawiarski Michał ??ta kartka   
11. Górnikowski Piotr bramka   

herb Energia Kozłów Prezentacja graficzna składu drużyny Energia Kozłów


Wróblewski Wojciech
Wróblewski Grzegorz
Czucha Michał
Sobolewski Michał
Makowski Marcin
Górnikowski Piotr
Pałyga Mateusz
Parszewski Mateusz
Szych Dawid
zmiana
Czekaj Łukasz
Dunal Paweł
Stawiarski Michał

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

Energia Kozłów vs Northstar Miechów
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Agricola KlimontówEnergia Kozłów
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
2012-06-02, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Olimpia Czaple Wielkie 4:6 Sparta Skrzeszowice
KS Wróżenice 1:5 Orzeł Iwanowice
Spartak Wielkanoc - Gołcza 2:1 Spartak Charsznica
Wierzbowianka Wierzbno 20:1 Jaxa Jaksice
Trątnowianka Trątnowice 4:1 Płomień Kościelec
Agricola Klimontów 0:0 Energia Kozłów
Strażak Przybysławice 3:5 Pogoń Wronin

Kalendarium

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

Zczuba.tv